willow napisał(a):

|
Chavez w życiu nie jest wart 600 tyś. euro. Połowę z tego można dać i basta.
|
problem w tym że za 600 tyś € nikogo lepszego sie nie znajdzie.Drugi Marcelo trafia sie raz na 10 lat.Więcej spodziewałem sie po Jaliensie że będzie to drugi Cleber ale On jest niepewny,łatwo go ogrywają.
Jirsaka bym wymienił na Siwakowa jakby sie dało.Białorusin jak będzie więcej grał to szanse zastąpic Sobola w przyszłości,ma lepszy strzał niż Wilk