Wyświetl pojedynczy post
Wiślacki Barwałd
Senior Member
 
 
Od: 12.2010
Skąd: Barwałd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6204
Stary 24.05.2011, 19:52
Na euro najlepiej wyjechać z Polski. Albo przynajmniej odłączyć telewizor na miesiąc z prądu. Ta cała reprezentacja to kompromitacja, robimy się na szwabów i robimy zbieraninę światową, sztucznie polonizujemy. Dodamy do tego zagrywki PZPN i Smude którego jako trenera w lidze szanuje, jednak pomysł z reprezentacją to był niewypał. Nie rozumie jak na rok przed taką imprezą można jeszcze grzebać przy składzie. Ale gdzie tam! Smuda dalej wykopuje "diamenty"
Boże chroń mnie przed przyjaciółmi, z wrogami poradze sobię sam...
Odpowiedz cytując