|
Ta reprezentacja powinna się nazywać Kabaret Smudy. Niech jeszcze powoła Dudzica do ataku i można będzie boki zrywać. Euro to wielka impreza propagandowa władz i temat sportowy dla nich jest tu najmniej ważny. Smuda jako ten co uczestniczył w komitecie wyborczym Bronka ma zagwarantowana ciepła posadkę do końca kontraktu za ogromne pieniadze.
|