|
Chavez to w defensywie świetny zawodnik. Na pewno najlepszy stoper w ekstraklasie.
Zastanawiam się tylko czy jest wart tych 600 tyś. euro.
Jakiś czas temu pojawiło się info, że Wisłę może wzmocnić Macedończyk Boban Grncarov.
Całkiem ciekawy zawodnik i w przeciwieństwie do Chaveza, Jaliensa, Bunozy robi zagrożenie pod bramką przeciwnika (6 goli w tym sezonie)
Kończy mu się kontrakt... dobra okazja!
|