Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9431
Stary 24.05.2011, 19:24
Chavez to w defensywie świetny zawodnik. Na pewno najlepszy stoper w ekstraklasie.
Zastanawiam się tylko czy jest wart tych 600 tyś. euro.

Jakiś czas temu pojawiło się info, że Wisłę może wzmocnić Macedończyk Boban Grncarov.
Całkiem ciekawy zawodnik i w przeciwieństwie do Chaveza, Jaliensa, Bunozy robi zagrożenie pod bramką przeciwnika (6 goli w tym sezonie)

Kończy mu się kontrakt... dobra okazja!
Odpowiedz cytując