Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Jonasz
Senior Member
Od: 08.2006
Offline
#
44929
24.05.2011, 19:24
Stasiak i Bartczak są kolegami Łobodzińskiego i grali razem w meczu, po którym mają teraz kłopoty prawne, więc skoro Łobo ma kłopoty w Wiśle, to tym bardziej Bartczak czy Stasiak nie mają szans na angaż w Wiśle z wiadomych względów.
Jonasz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jonasz
Znajdź inne posty napisane przez Jonasz