Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44928
Stary 24.05.2011, 19:23
wiktorpiekarski napisał(a):Wyświetl post
Szczegolnie Marcelo przyszedl za darmo buhaha a o prowizji nie slyszales?
Tak, bo w przypadku Chaveza nie będzie żadnej. Zejdź na ziemię i przystopuj ten prześmiewczy ton, bo jest on zupełnie nie na miejscu.
Odpowiedz cytując