Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44927
Stary 24.05.2011, 19:19
tomaslfc14 napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/mic...wiadomosc.html - kiedyś nie raz mówiono, że Wisła chciałaby sprowadzić Barczaka. Może teraz warto by było
Wiesz z jakiego powodu rozwiązali te kontrakty?
Odpowiedz cytując