Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tomaslfc14
Member
Od: 06.2010
Offline
#
44926
24.05.2011, 19:16
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/mic...wiadomosc.html
- kiedyś nie raz mówiono, że Wisła chciałaby sprowadzić Barczaka. Może teraz warto by było
tomaslfc14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomaslfc14
Znajdź inne posty napisane przez tomaslfc14