|
haha Chavez jest zgrany, tylko z kim, widzicie Cikosa w pucharach? nie , widzicie Paljica w pucharach? nie , o środkowym to już nie wspominając
i nie pierd**** o zgraniu, bo jeśli obrońca jest na poziomie(czyt.2 klasy od Chaveza wyżej, a Cikosa i Paljica to pewnie ze 4) to sobie spokojnie poradzi a jeśli można go wyrwać za darmo lub za mniejszą kwotę niż Chaveza a w letnim okienku jest to bardzo prawdopodobne to ja nie widzę przeszkód żeby się trzymać pana drwala
|