Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13300
Stary 24.05.2011, 19:10
Titto napisał(a):Wyświetl post
http://www.futbolnews.pl/rozgrywki/e...a-trenera.html
Dziwna decyzja...
na 2 kolejki przed końcem nie powinno się zmieniać trenera na kogoś takiego jak Dariusz Fornalik, który w zeszłym sezonie spuścił Piast do 1. ligi - to trochę niepoważnie.

Polonia Bytom pod wodzą Góralczyka grała całkiem fajną piłkę, brakowało im trochę szczęścia...
Fornalak Fornalik jest w Chorzowie póki co
Odpowiedz cytując