Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Michal_b3
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
13297
24.05.2011, 18:56
Jakos umknelo to mojej uwadze - w przypadku gdy arka i cracovia beda mialy jednakowa liczbe punktow, ktory poleci do 1. ligi?
Michal_b3
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Michal_b3
Znajdź inne posty napisane przez Michal_b3