Wisielak napisał(a):

My mamy czas na pozbywanie sie podstawowych obroncow i wprowadzanie innych na ich miejsce?
L.mistrzów za 2 miesiace , chcesz powtórki sprzed roku ?
obrona musi sie zgrac - a pozbywanie sie pilkarzy podstawowych utrudni to , moim zdaniem wykupienie Chaveza to podstawa.
|
Mówisz, jakbyś był dyrektorem sportowym Platense. Ludzie, zrozumcie - jeśli kwota 600 tysięcy euro jest prawdą, to nie zdziwie się, że będą nici z tego transferu. Ale w takim wypadku trzeba będzie zakupić dwóch środkowych obrońców - może uda się skusić kogoś, kto przyjdzie do nas z kartą na ręku, może trafi się jakaś okazja.
Zgranie zespołu jest, owszem, kwestią ważną, ale nikt mi nie powie, żeby kupić Chaveza za tyle samo, co Meliksona, bo mimo wszystko choć grają oni na odmiennych pozycjach, to w ostatecznym rozrachunku "Melex" wychodzi zdecydowanie na plus.