Wyświetl pojedynczy post
misiak_abg
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3746
Stary 24.05.2011, 18:08
troj88 napisał(a):Wyświetl post

Wiadomo, uszanuje decyzje o braku dopingu, lecz przyjdzie mi to z bólem serca.
13-tego tytułu nie należy świętować tylko jak najszybciej się pozbyć ;-)

Żadna forma protestu nie da nam pewności że coś osiągniemy, ale w tej chwili jest tak że za każdą duperelę możemy zostać ukarani mandatem/zamknięciem stadionu/zakazem stadionowym
Dlatego jest protest, żeby pokazać jak wygląda stadion bez dopingu i bez opraw - to może nas czekać jeżeli będziemy się zastanawiać nad poprawnością polityczną okrzyków itp.

Dzisiaj jest cisza, ale jeżeli protest się rozwinie w dobrym kierunku to za rok będziemy świętować mistrza nr 14 z piękną oprawą a może nawet racami
Odpowiedz cytując