krakus76 napisał(a):

|
Teoretycznie. Gdyby była na to kasa. Może teraz coś się ruszy jeśli będą się bali kompromitacji nie dopuszczenia stadionu Wisły do LM. Pocieszające jest to że radni chyba mają wolę dokończenia inwestycji (wyłożenia dodatkowej kasy) a później rozliczenia z tej inwestycji nieudacznika Majchrowskiego.
|
Tylko zrozum , że budżet Krakowa nie jest z gumy i Izba Obrachunkowa nie dopuści do powiększania zadłużenia miasta. Według mnie klub , powinien zaskarżyć Majchra i spółkę do sądu, że działają na ich szkodę. Także powinno wbić jakieś ABW, CBŚ czy CBA i prześwietlić cały przebieg budowy od roku 2004. Bo przecież nie wierzę, w "czystość" całej inwestycji. Przecież to jest nie do pojęcia, żeby budowa stadionu trwała już 7 lat ! Wogóle się dziwię, że jest cisza w gazetach , telewizji czy w necie. Przecież dla mediów to powinien być świetny temat na kilka dni. A tu tylko co jakiś czas zdawkowe informacje o dupie marynie. I szczerze nic nie da pisanie tutaj żalów na temat budowy bo nic w tym nie wskóramy. Majcher palcem nie ruszy bo wie , że najbliższe 4 lata ma ciepły stołek. A za 4 lata jak będą wybory to ludzie nie interesujący się Wisłą , zapomną o tym. Teraz będzie bardzo ciekawie.. albo radni dadzą ultimatum Majchrowi : dofinansowanie hali albo stadionu Wisły .. bo wątpię, że radni będą tak hojni obdarować kasą Wisłę.