Wyświetl pojedynczy post
PlacekTSW
Senior Member
 
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5441
Stary 24.05.2011, 17:59
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
PlacekTSW zapodaj skład i sztab jak możesz
Już Ci zrobię SS'a, sztab mam taki jaki był z początku, lekko skład podrasowałem. To i tak gram od początku, zrezygnowałem ze starego save'a, w którym Wisłą byłem w 2016r. i wygrałem LE, superpuchar europy, a potem przeniosłem się do Barcy.

Na ligę mam taką taktykę, natomiast na LE i silniejsze zespoły gram defensywnie. Teraz arkę rozklepałem 5:0. Uwezu to 19-letni talent, z wolnego transferu ściągnąłem.
Odpowiedz cytując