JOSE 841 napisał(a):

Już Ci zrobię SS'a, sztab mam taki jaki był z początku, lekko skład podrasowałem. To i tak gram od początku, zrezygnowałem ze starego save'a, w którym Wisłą byłem w 2016r. i wygrałem LE, superpuchar europy, a potem przeniosłem się do Barcy.

Na ligę mam taką taktykę, natomiast na LE i silniejsze zespoły gram defensywnie. Teraz arkę rozklepałem 5:0. Uwezu to 19-letni talent, z wolnego transferu ściągnąłem.