Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3745
Stary 24.05.2011, 17:41
Powinno nie być dopingu i tyle. Wszyscy protestują a my mamy robić doping? I to jeszcze pewnie ani razu by nie było pocisku na rząd przez co wszyscy by sądzili że nam taka akcja propagandy tuska się podoba.
Na Rynku będziecie się bawić, teraz powinniśmy być cicho.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując