Wyświetl pojedynczy post
Cinek1906
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3744
Stary 24.05.2011, 17:32
Jak większość ekip nie dopinguje, to po co wyłamywać się mamy?
Na derbach do innego, inna ranga meczu, wiadomo.
Z Polonią gramy o pietruchę, to raz, dwa wykrzyczeć się można zawsze w MPK chyba, że się zamula samochodami..
Po trzecie, w ten weekend były 2 mecze fustalu, pełen doping przez cały mecz, w sobote też się pewnie coś pośpiewa na hali..
Tak więc okazji do dopingu macie wiele, ale tak licznie już np. na hale do młyna się nie wstawiacie. ; )

Pozdrawiam
FORZA WISŁA
'Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem, nawet drugi ten raz wybrałbym tą samą droge.'
Odpowiedz cytując