Jak większość ekip nie dopinguje, to po co wyłamywać się mamy?
Na derbach do innego, inna ranga meczu, wiadomo.
Z Polonią gramy o pietruchę, to raz, dwa wykrzyczeć się można zawsze w MPK chyba, że się zamula samochodami

..
Po trzecie, w ten weekend były 2 mecze fustalu, pełen doping przez cały mecz, w sobote też się pewnie coś pośpiewa na hali..

Tak więc okazji do dopingu macie wiele, ale tak licznie już np. na hale do młyna się nie wstawiacie. ; )
Pozdrawiam
