Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18560
Stary 24.05.2011, 17:31
Dziś w Kronice o 18.30 bedzie o stadionie.

ps. w programie padła kwota 100 mln żeby dokończyć wszystkie prace w tym te wykończeniowe ... Czy to możliwe że brakuje az tak duzej kwoty ?
Ostatnio edytowane przez krakus76 : 24.05.2011 o godz. 17:41.
Odpowiedz cytując