szprotson napisał(a):

heeheh
Eliminacje LM zagramy na Makkabi
|
A ja wlaśnie w tej kwesti. Czy jest szansa,że na wpół rozwalony stadion UEFA dopuści do rozgrywek, czy to w LE czy w LM? No i drugie pytanie, gdzie będziemy kopać w takim razie, no bo jak nie u nas, to gdzie?I kto ewentualne poniesie koszty wynajmu nowego stadionu?