Wyświetl pojedynczy post
canis
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18558
Stary 24.05.2011, 17:25
coni napisał(a):Wyświetl post
Jaki prezydent takie inwestycje!

no co chcesz? Przecież podczas kampanii wyborczej prezydent Jacek M. chwalił się nowo wybudowanymi obiektami (m.in. stadion Wisły, ul. Lema). Było to i w TV (w tramwajach) i na plakatach wyborczych (tak mniej więcej na co trzecim przystanku)...
... A że te dopiero co powstałe obiekty miały pewny drobny feler... no cóż. Ciemny lud i tak to kupił...

Natomiast za te trzy lata, w czasie kolejnej kampanii wyborczej, znów będzie można uroczyście otworzyć stadion Wisły. I media napiszą o tym z zachwytem i wyborcom będzie raźniej, że w czasie kryzysu tyle wybudowano .... same plusy
Odpowiedz cytując