Wyświetl pojedynczy post
Plastman
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18555
Stary 24.05.2011, 16:27
Panie Majchrowski!!!!!!


„Wirtualne stadiony” w innych miastach już prawie zbudowane!

A co ze stadionem realnym?

Czyżby jeszcze nie gotowy?

Czekam na tę Ligę Mistrzów z utęsknieniem. I ciekawe co zobaczę, jeżeli do niej awansujemy?
Co Pan wtedy zrobi, gdy w świat pójdzie wiadomość, że drużyna z Krakowa nie ma gdzie grać , bo miasto od 7 lat nie może dokończyć budowy stadionu?

Znów wykupi Pan całą stronę w gazecie, żeby się skarżyć? Tak jak kiedyś skarżył się Pan, że nam Euro nie dali?
Pewnie tak, przecież to nie Pan będzie za to płacił...
Ostatnio edytowane przez Plastman : 24.05.2011 o godz. 16:29.
Odpowiedz cytując