Panie Majchrowski!!!!!!
„Wirtualne stadiony” w innych miastach już prawie zbudowane!
A co ze stadionem realnym?
Czyżby jeszcze nie gotowy

?
Czekam na tę Ligę Mistrzów z utęsknieniem. I ciekawe co zobaczę, jeżeli do niej awansujemy?
Co Pan wtedy zrobi, gdy w świat pójdzie wiadomość, że drużyna z Krakowa nie ma gdzie grać , bo miasto od 7 lat nie może dokończyć budowy stadionu?
Znów wykupi Pan całą stronę w gazecie, żeby się skarżyć? Tak jak kiedyś skarżył się Pan, że nam Euro nie dali?
Pewnie tak, przecież to nie Pan będzie za to płacił...