wiktorpiekarski napisał(a):

|
Szczegolnie Marcelo przyszedl za darmo buhaha a o prowizji nie slyszales? Klos za darmo ale transfer buhaha teraz za darmo mozemy miec Zewlakowa nie porownuj Chaveza do Klosa czy Singlara a jak twierdzisz,ze Glowacki swoj pierwszy sezon mial lepszy od Chaveza fajnie masz w domu znafffco.
|
A myślisz, że jak Chavez przejdzie za 600 tys. to będzie koniec wydatków?
No tak. Ciężko porównywać Kłosa do Chaveza. Kłos w wieku 25 lat był podstawowym zawodnikiem solidnej drużyny w Ligue 1, a Chavez grał w Hondurasie.
---
Wiele wskazuje na to, że Lewy będzie do wyciągnięcia za małe pieniądze z Ukrainy.