Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44921
Stary 24.05.2011, 16:24
wiktorpiekarski napisał(a):Wyświetl post
Szczegolnie Marcelo przyszedl za darmo buhaha a o prowizji nie slyszales? Klos za darmo ale transfer buhaha teraz za darmo mozemy miec Zewlakowa nie porownuj Chaveza do Klosa czy Singlara a jak twierdzisz,ze Glowacki swoj pierwszy sezon mial lepszy od Chaveza fajnie masz w domu znafffco.
A myślisz, że jak Chavez przejdzie za 600 tys. to będzie koniec wydatków?

No tak. Ciężko porównywać Kłosa do Chaveza. Kłos w wieku 25 lat był podstawowym zawodnikiem solidnej drużyny w Ligue 1, a Chavez grał w Hondurasie.

---

Wiele wskazuje na to, że Lewy będzie do wyciągnięcia za małe pieniądze z Ukrainy.
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 24.05.2011 o godz. 16:30.
.
Odpowiedz cytując