GaoFeng napisał(a):

^^ Chyba to samo powiedziales jak Blaszczykowski do Wisly przyszedl...
Grzegorz Bartczak byl przed serii kontuzji jednym z najlepszych prawych obroncow w Polsce, ale moze bylo to jeszcze przed czasem kiedy zaczales interesowac sie pilka nozna...
|
a Garguła był playmakerem reprezentacji Polski.
Żurawski przed wyjazdem do Glasgow był kotem
Niedzielan przed kontuzją był bardzo szybki
Matusiak przed Herenvenn był bardzo przebojowym napastnikiem
wskaż cechy wspólne : BYŁ
A My potrzebujemy ludzi o ktorych mozna powiedziec : On JEST
BYŁ dobrym piłkarzem.