|
Akurat on był jednym z najwiekszych talentów na Węgrzech i kosztowal sporo blisko 2 miliony dolarów.
Ja nie oczekuje u nas od Stana takich fajerwerków, niech w ramach budżetu który ma podejmuje najrozsądniejsze decyzje.
Wiem, że Cupiał to nie jest rozrzutny facet i wzmocnić się przed Lm będzie ciężko, szczególnie jak zachodni klub sypnie na kogoś ze składu kasą to się oczy zaświecą i tyle będziemy go widzieli.
Ostatnio edytowane przez tofik : 24.05.2011 o godz. 15:40.
. .
|