vote-for-mikey napisał(a):

To co pogrubiłem wystarczy, czy muszę pisać coś jeszcze?
Arek Głowacki przechodził za ~600 tysięcy euro, Baszczyński za darmo, Kłos za darmo, Mijailović za 400 tys. euro, Dudka za 400 tys. euro, Cleber za darmo, Diaz za 300 tys. euro, Singlar za darmo, Marcelo za darmo.
|
Szczegolnie Marcelo przyszedl za darmo buhaha a o prowizji nie slyszales? Klos za darmo ale transfer buhaha teraz za darmo mozemy miec Zewlakowa nie porownuj Chaveza do Klosa czy Singlara a jak twierdzisz,ze Glowacki swoj pierwszy sezon mial lepszy od Chaveza fajnie masz w domu znafffco.