Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6202
Stary 24.05.2011, 15:23
Numer jeden od razu wypada, bo szansa na to, że będzie zdrowy w czerwcu 2012 jest niczym "6" w Lotto.

Ja mimo wszystko Smolarka bym nie skreślał. W ostatnich meczach zaczął mi się podobać. Wolej naprawdę przedni.
Odpowiedz cytując