Wisielak napisał(a):

Tak i ten "klocek" jak go nazwałeś jest najlepszym środkowym obrońcą w lidze Polskiej....
Bez niego bylibyśmy w czarnej dupie.
|
To co pogrubiłem wystarczy, czy muszę pisać coś jeszcze?
adikos1906 napisał(a):

|
Jak znajdziesz mi LEPSZEGO za podobną kase to nie będzie tematu. Na razie to co mówisz jest lekko mówiąc dziwne bo jakby nie on to byśmy byli jak to wisielak napisał 'w czarnej dupie'.
|
Arek Głowacki przechodził za ~600 tysięcy euro, Baszczyński za darmo, Kłos za darmo, Mijailović za 400 tys. euro, Dudka za 400 tys. euro, Cleber za darmo, Diaz za 300 tys. euro, Singlar za darmo, Marcelo za darmo.