sergio napisał(a):

|
Bardzo merytoryczna odpowiedź tylko pogratulować
|
Do czego sie tu odnosić ,że w jednym poście ,napisał po raz 20ty o rozwiazaniu WSI ? Niech napisze jeszcze o szafie Lesiaka, bo tym sie rzad Kaczyńskiego w czasach prosperity zajmował , jak do tego dodamy atmosfere jaka panowała wtedy w Polsce(rzeczywiscie pogratulować aresztowan przed kamerami np doktora G.) + niewyparzony jezyk Kaczyńskiego,to wiadomo dlaczego przegrali wybory i mimo tego ,że Tusk rzadzi jak rzadzi ,jest drożyzna to i tak wiekszosc Polaków sie boi powrotu PISu do wladzy ,no ale to juz wina GW i TVN
Kombatanci w demokratycznej Polsce sa uhonorowywani i szanowani i bez ingerencji Kaczyńskiego.....