adikos1906 napisał(a):

|
Jak znajdziesz mi LEPSZEGO za podobną kase to nie będzie tematu. Na razie to co mówisz jest lekko mówiąc dziwne bo jakby nie on to byśmy byli jak to wisielak napisał 'w czarnej dupie'.
|
Masz racje, ale Ligę Polska wygrywaliśmy z 77 punktami, a potem dostaliśmy w ....ę, więc Liga Polska żadnym odniesieniem do poziomu Europejskich Pucharów. To, że w Polsce sobie poradził i jest najlepszym obrońcą Ligi to nie znaczy, że będzie zaporą nie do przejścia w Pucharach. Stan pokazał, że wie co robi w zimie więc nie rozumiem o co chodzi jeśli teraz jak nie chcą kogoś podpisać...