Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13296
Stary 24.05.2011, 14:53
Z Petrescu to Lech na glowe upadł. Jak jeszcze Wisła go sciagala to sie udalo ale teraz tyle by kosztowal Lecha, ze musieliby posprzedawac paru zawodnikow by jemu gaze zapłacic o zarobkach juz nie wspomne.
Odpowiedz cytując