tofik napisał(a):

|
Na moje to każdy ogarnięty Armaniec czy Azer by takiego Chaveza ośmieszył jak dziecko. Gdzie 600k za klocka co jeździ sankami w co drugiej interwencji, słabo gra glową i nie potrafi rozegrać ?
|
Jak znajdziesz mi LEPSZEGO za podobną kase to nie będzie tematu. Na razie to co mówisz jest lekko mówiąc dziwne bo jakby nie on to byśmy byli jak to wisielak napisał 'w czarnej dupie'.