Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13293
Stary 24.05.2011, 14:42
Cytat:
Nie wiem jak będzie, ale nie sądzę, aby położyli się. Jak się położą to będzie wpi...

A Weiss patrzy na nich z góry.
Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że na nich jest większe ciśnienie teraz, niż na połowie tych drużyn w pierwszej ósemce, co niby walczą o puchary jeszcze Jedynie Skorża może mieć już wszystko w dupie, ale Skorża w tej chwili raczej na nic nie ma wpływu i tak.
Legionista
Odpowiedz cytując