Cytat:
Nie wiem jak będzie, ale nie sądzę, aby położyli się. Jak się położą to będzie wpi...
A Weiss patrzy na nich z góry.
|
Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że na nich jest większe ciśnienie teraz, niż na połowie tych drużyn w pierwszej ósemce, co niby walczą o puchary jeszcze

Jedynie Skorża może mieć już wszystko w dupie, ale Skorża w tej chwili raczej na nic nie ma wpływu i tak.