Wyświetl pojedynczy post
szuruburu
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6193
Stary 24.05.2011, 14:29
Donki napisał(a):Wyświetl post
Mecze Legii ogladam. Kucharczyk gra na skrzydle i co z tego 3 bramki 3 asysty.
Małecki tez nie zawsze strzela. ale jego statystyki są chyba troszke lepsze. 7 bramek, 7 asyst.
To dodajmy do tego Puchar Polski. Kucharczyk ma statystyki 6/4, Małecki 7/8 z tym, że Małecki w tym sezonie grał sporo więcej.
Odpowiedz cytując