Donki napisał(a):

Mecze Legii ogladam. Kucharczyk gra na skrzydle i co z tego 3 bramki 3 asysty.
Małecki tez nie zawsze strzela. ale jego statystyki są chyba troszke lepsze. 7 bramek, 7 asyst.
|
To dodajmy do tego Puchar Polski. Kucharczyk ma statystyki 6/4, Małecki 7/8 z tym, że Małecki w tym sezonie grał sporo więcej.