KOALIK napisał(a):

Jak dla mnie to już powinno to być zrobione, chyba nie ma żadnych przeszkód? Zawodnik bierze kasę za nic nie robienie i są to naprawdę konkretne pieniądze. Do tego dochodzi kilku zawodników, którym kończą się umowy i wypożyczenia i już jest kasa na opłacenie kontraktów dla 2-3 nowych piłkarzy. Z Gargułą też należy coś zrobić - sprzedać jeżeli ktoś by chciał lub wypożyczyć, jakoś nie widzę go w drużynie na nowy sezon i wydaje mi się, że Maaskant również, w końcu nie przyszedł tu na zmiennika.