Panowie teraz to juz naprawde ciezko nazwac.
Skandla byl podcza pierwszego opoznienia.
Wielki skandal podczas drugiego.
Paranoja podczas trzeciego...
O co w tym wszystkim juz chodzi...

Gdzie sa wladze miasta i ten debil prezydent
To juz naprawde ciezko okreslic co sie dzieje...