Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18548
Stary 24.05.2011, 13:58
Panowie teraz to juz naprawde ciezko nazwac.
Skandla byl podcza pierwszego opoznienia.
Wielki skandal podczas drugiego.
Paranoja podczas trzeciego...

O co w tym wszystkim juz chodzi...
Gdzie sa wladze miasta i ten debil prezydent

To juz naprawde ciezko okreslic co sie dzieje...
Odpowiedz cytując