fialo napisał(a):

Hahahahahahahhahah komedia panowie.
|
hahahahahahaha, komedia panowie.
Od razu sie odezwaly tysiace selekcjonerow z Football Managera.
Dlacego ten ? Dlaczego tamten ?
ale nikt nie pisze kto w zamian ?
Dobrze, ze sa powolani wyrozniajacy sie mlodzi zawodnicy z ligi jak: Kucharczyk czy Klich
- rownie dobrze mozna zapytac co tam robi Wilk ? niewiele i nieregularnie gral na wiosne
Brakuje w sumie tylko Maleckiego - szkoda, moze Wawrzyniaka tez.
Co do Mierzejewskiego to coz - kazdy trener ma swojego Rasiaka.