Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6178
Stary 24.05.2011, 13:10
fialo napisał(a):Wyświetl post
Hahahahahahahhahah komedia panowie.
hahahahahahaha, komedia panowie.

Od razu sie odezwaly tysiace selekcjonerow z Football Managera.
Dlacego ten ? Dlaczego tamten ?
ale nikt nie pisze kto w zamian ?

Dobrze, ze sa powolani wyrozniajacy sie mlodzi zawodnicy z ligi jak: Kucharczyk czy Klich
- rownie dobrze mozna zapytac co tam robi Wilk ? niewiele i nieregularnie gral na wiosne
Brakuje w sumie tylko Maleckiego - szkoda, moze Wawrzyniaka tez.

Co do Mierzejewskiego to coz - kazdy trener ma swojego Rasiaka.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując