Wyświetl pojedynczy post
matys2
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44901
Stary 24.05.2011, 13:03
Sędzia napisał(a):Wyświetl post
Tyle, że Siwakow wedle niektórych wypowiedzi trenera (jeśli dobrze pamiętam) miał być nawet lepszy od Meliksona.

Nie jest, ale jeśli miałby być lepszy w przyszłym sezonie, to warto żeby był w zespole. To trener ocenia i jeśli jemu Siwakow pasuje do koncepcji, a może go mieć tylko w ten sposób, to niech go dalej wypożyczają. A kibice inaczej go ocenią, jeśli strzeli lobem bramkę dla Wisły dającą nam awans do LM.
Wisła powinna kupowac młodych graczy na których w przyszłosci może zarobic.
Tymczasem kosztem sadzania Wilka na ławie ogrywamy Catani Sivakova.
Coż widac każdy trener musi miec swojego Quadje
Odpowiedz cytując