Sędzia napisał(a):

Tyle, że Siwakow wedle niektórych wypowiedzi trenera (jeśli dobrze pamiętam) miał być nawet lepszy od Meliksona.
Nie jest, ale jeśli miałby być lepszy w przyszłym sezonie, to warto żeby był w zespole. To trener ocenia i jeśli jemu Siwakow pasuje do koncepcji, a może go mieć tylko w ten sposób, to niech go dalej wypożyczają. A kibice inaczej go ocenią, jeśli strzeli lobem bramkę dla Wisły dającą nam awans do LM.
|
Wisła powinna kupowac młodych graczy na których w przyszłosci może zarobic.
Tymczasem kosztem sadzania Wilka na ławie ogrywamy Catani Sivakova.
Coż widac każdy trener musi miec swojego
Quadje