Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
m94
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5065
Stary 24.05.2011, 12:26
Wracajac do postu nieco powyzej,ktos pytal o sektor F czy pilmuja tam miejsc osobiscie bedac na tym sektorze na F24 podczas meczu jak i z lechem i z cracovia zajelem miejscowke stojaca kolo barierki Polecam jest blisko G1 wszystko widac,slychac co sie wyprawia Jezeli jest doping to doskonale slychac gniazdowego. No i do tego widok osobiscie nie wyobrazam sobie mecz ogladac na siedzaco ale jak kto woli.
Odpowiedz cytując