Wracajac do postu nieco powyzej,ktos pytal o sektor F czy pilmuja tam miejsc

osobiscie bedac na tym sektorze na F24 podczas meczu jak i z lechem i z cracovia zajelem miejscowke stojaca kolo barierki

Polecam jest blisko G1 wszystko widac,slychac co sie wyprawia

Jezeli jest doping to doskonale slychac gniazdowego. No i do tego widok osobiscie nie wyobrazam sobie mecz ogladac na siedzaco ale jak kto woli.