|
Spodziewałem się pozostawienia najlepszych graczy z sezonu i porządnych transferów teraz, poważnych wzmocnień, ale jeśli nie mamy na to pieniędzy to zapomnijmy wogóle o LM, o LE bo skzoda nerwów. Jak nie wykupia Chaveza to z kim my zostaniemy? Z Jaliensem który ledwo co gwarantuje u nas jako taki poziom, Bunozą po kontuzji a do tego wg mnie słabeusza i Cikosem, typowym sredniakiem, bo o Kowalskim nie będę wspominał. Jeśli się nie ma kasy to się do LM nie awansuje i tyle. Taka Petrzalka czy Unirea to wyjątki potwierdzające regułę.
Wszystkie akcje fachowe kojarza sie z KRAKOWEM !!!!
|