Wyświetl pojedynczy post
Wisielak
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44891
Stary 24.05.2011, 10:54
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Wisielak, przed zimowym okienkiem też tak mówiłeś? Że lepszego od Garguły na środku pomocy mieć nie będziemy? Spokojnie, trzeba zaufać Stanowi, bo on wie co robi, i jeśli będzie zmiania w obronie, to myślę, że tylko na lepsze....
Jestem spokojny i ufam Stanowi , ale boje sie powtorki sprzed roku....
" Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą "
Odpowiedz cytując