Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44890
Stary 24.05.2011, 10:50
Wisielak, przed zimowym okienkiem też tak mówiłeś? Że lepszego od Garguły na środku pomocy mieć nie będziemy? Spokojnie, trzeba zaufać Stanowi, bo on wie co robi, i jeśli będzie zmiania w obronie, to myślę, że tylko na lepsze....
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując