Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44889
Stary 24.05.2011, 10:50
@Tenzen - trochę panikujesz. Jaliens wcale taki słaby nie jest. Po prostu potrzebuje trochę więcej czasu na poznanie Naszej ligi i zgranie z zespołem. Przypominam, że tak samo było z Chavezem, który na dobre odpalił dopiero w tej rundzie. Bunoza już lekko trenuje i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że przepracuje z drużyną cały okres przygotowań do nowego sezonu. A jeśli z Chavezem się nie dogadają to na bank ktoś przyjdzie za Niego plus drugi stoper który jest w planach. W lecie łatwiej o takie transfery bo jest więcej zawodników którym kończą się umowy i można ich pozyskać bez sumy odstępnego. Tak więc spokojnie i zaufajmy Holendrom bo wiedzą co robią.


P.S.

@Wisielak - tak samo co niektórzy pisali, że Melikson do Nas nie przyjdzie bo liga Izraelska jest lepsza itd itp. Tak więc nie zakładajmy z góry jak będzie tylko spokojnie czekajmy na rozwój zdarzeń.
Odpowiedz cytując