Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
DrunkenBear
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
18544
24.05.2011, 10:46
Nie wiem jak stadion Lechii, ale we Wrocławiu stadion z parkingiem wielopoziomowym + parking naziemny dla aut i autokarów + całe zaplecze kosztował zdaje się 840mln
DrunkenBear
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DrunkenBear
Znajdź inne posty napisane przez DrunkenBear