|
ja mam wrażenie że wielu z was nie zauważa małej różnicy. Maaskant ma podgląd na zawodnika codziennie na treningach, ma większe doświadczenie i wiedzę na temat oceny dyspozycji niż ci co się wypowiadają. Zaprawdę powiadam wielu krzywdzących/nadmiernie chwalących opinii nie powinno tu być ponieważ po pierwsze są powielanie przez notorycznych konformistów i urastają do rangi prawdy objawionej, a po drugie nie mają poparcia w faktach. Poza tym Maaskant jest odpowiedzialny za wynik i jesli on nie stawiał na Riosa to widac nie widział w nim osoby która mogłaby przyczynić się do wyniku.
Ten tok rozumowania tyczy się równiez polityki transferowej Wisły. Nie mamy tak na prawdę wglądu w nią. Poza tym co zdradzą nasi dyrektorzy. Opieranie się na plotkach i kaczkach dziennikarskich które musza powstawać bo Valckx i Basałaj są oszczędni w wywiadach do niczego konstruktywnego nie doprowadzi.
|