|
A tak z ciekawosci , ile kosztowal stadion Lechi - bo tam wlasciwie kosmetyka jakas tylko wykluczyla rozegranie meczu z Francja a nieoszukujmy sie ten stadion bedzie prwdopodobnie ze 100x lepszy i nowoczesniejszy od naszego ..
Taka mnie refleksja naszla - czy jakby Cupial sie zagotowal i wylozyl z kieszeni kase i zaczal budowac w Opatkowicach (kidys chyba byly takie plany) to myslicie ze zanim Majcher oddalby 4 trybuny na Reymonta to juz mecze byly by rozgrywane na czterdziestotysieczniku w Opatkiwicach...hmmm zenada
|