Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18543
Stary 24.05.2011, 10:24
A tak z ciekawosci , ile kosztowal stadion Lechi - bo tam wlasciwie kosmetyka jakas tylko wykluczyla rozegranie meczu z Francja a nieoszukujmy sie ten stadion bedzie prwdopodobnie ze 100x lepszy i nowoczesniejszy od naszego ..

Taka mnie refleksja naszla - czy jakby Cupial sie zagotowal i wylozyl z kieszeni kase i zaczal budowac w Opatkowicach (kidys chyba byly takie plany) to myslicie ze zanim Majcher oddalby 4 trybuny na Reymonta to juz mecze byly by rozgrywane na czterdziestotysieczniku w Opatkiwicach...hmmm zenada
Odpowiedz cytując