|
Wiem ze mial byc koniec swiata ale myslalem ze to bedzie inaczej wygladac. Jakies kataklizmy, anomalia pogodowe itd
A tymczasem sie okazalo ze to jest koniec polskiej pilki i jeszcze wieksze jajacarstwo ze strony rzadu i PZPNu
Kolejno:
-gotowy stadion w Gdansku okazal sie niegotowy
-zmieniaja miejsce meczu z Francja na mniejszy stadion Legii i zamiast podniesc ceny to obnizaja
-szybko obwieszczono ze mecz bedzie na stadionie Legii a chyba najpierw powinna policja wydac zgode na odbycie sie imprezy masowej?
-okazuje sie ze nasz stadion zostanie otwarty jeszcze pozniej niz pozniej i dodatkowo trzeba w niego wpompowac kolejne miliony
-Lato wymysla mecze z niewiadomo kim, niewiadomo gdzie
-zamykaja profil OZSK na facebooku
-zwijaja gosci z Ruchu za to ze stali na meczu na schodach
Boje sie pomyslec co bedzie dalej. Moze Tusk karze nam fetowac Mistrzostwo 3 godzinami ciszy
A za tydzien pewnie Arboleda zostanie w trybie rezerwowym powolany do kadry
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 24.05.2011 o godz. 10:21.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|