Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44880
Stary 24.05.2011, 10:09
Zastanawia mnie dlaczego co do wszystkich zawodników wypożyczonych zapadła decyzja a co do Riosa zapadnie dopiero za tydzień..Wg mnie ten chłopak technicznie jest lepszy niż Melikson..szkoda,że nie dostał choćby takiej szansy jak Siwakow który zawsze wchodził pierwszy na zmianę..a przecież Andy gdy przychodził do Wisły i grał w pierwszych meczach to pokazywał się z bardzo dobrej strony..a asysta przy golu Brożka to już było mistrzostwo,osobiście chciałbym,żeby został i dostał prawdziwą szanse od Maskanta..i może ją dostanie w ostatnich 2 meczach i to zadecyduje co dalej..OBY ZOSTAŁ Z NAMI.!
Odpowiedz cytując