Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9408
Stary 24.05.2011, 09:42
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
fajnie jakby Ntibazonkiza mial jakas klauzule odejscia w kontrakcie na wypadek spadku Craxy
mam nadzeieje, ze sie zabezpieczyl w koncu szedl do druzyny notorycznie broniacej sie przed spakiem
pójdzie do Lecha i tyle go zobaczycie, a Boguś miodzio, trzeba go dać na pół roku do Bełchatowa, w takiej formie jak tamta to oni by trzęśli tą ligą z Maorem
Odpowiedz cytując