dynek.pl napisał(a):

fajnie jakby Ntibazonkiza mial jakas klauzule odejscia w kontrakcie na wypadek spadku Craxy 
mam nadzeieje, ze sie zabezpieczyl w koncu szedl do druzyny notorycznie broniacej sie przed spakiem
|
pójdzie do Lecha i tyle go zobaczycie, a Boguś miodzio, trzeba go dać na pół roku do Bełchatowa, w takiej formie jak tamta to oni by trzęśli tą ligą z Maorem