Wyświetl pojedynczy post
whistar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Od zawsze KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18538
Stary 24.05.2011, 09:00
Niewiarygodny skandal, oczywiście nikt nie odpowie za ten burdel, nie dość że leje mi się na głowę, jak podczas meczów z Górnikiem i Cracovią to teraz jeszcze to. Ale jak już szczęśliwie skończą budowę to wiele piersi wypnie się do orderów. Trzeba by, po odbiorze wszystkich trybun, wtedy zgłaszać wszelkie usterki, jak np. cieknący dach, odpadające flizy itp. Tak żeby wykonawca i inwestor nie mogli oficjalnie zamknąć inwestycji. Co za syf.
To nie tak, że nie wiem
To nie tak, że nie umiem
To nie tak, że nie pamiętam

Po prostu mi się k.... NIE CHCE !!!
Odpowiedz cytując