Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18537
Stary 24.05.2011, 08:36
Pomijajac, ze to kolejny skandal to priorytetem powinno byc aby byly otwarte 4 trybuny na poczatek nowego sezonu na najwazniejsze mecze.
Niech zaplanuja robienie tego systemu oddymiania po rundzie jesiennej 2011 w przerwie miedzy rundami.
Jadlem na derbach kielbaske - nie wiem gdzie byla przygotowywana ale smakowala calkiem niezle wiec jakos
da sie to obejsc, a dla VIP-ow niech gotuja "u Wislakow" i donoszą.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując