|
Pomijajac, ze to kolejny skandal to priorytetem powinno byc aby byly otwarte 4 trybuny na poczatek nowego sezonu na najwazniejsze mecze.
Niech zaplanuja robienie tego systemu oddymiania po rundzie jesiennej 2011 w przerwie miedzy rundami.
Jadlem na derbach kielbaske - nie wiem gdzie byla przygotowywana ale smakowala calkiem niezle wiec jakos
da sie to obejsc, a dla VIP-ow niech gotuja "u Wislakow" i donoszą.
|